Rezidence Stella Maris


Země Itálie
Lokalita ostrov Sardinie - Trinita D´Agultu
Druh nemovitosti Byty
Číslo nemovitosti ER26087
Datum vložení 13.01.2023
Cena 120 EUR

Hledáte nemovitost v Itálii a nedomluvíte se italsky? Žádný problém, mluvíme česky a rádi Vám provedeme celým procesem koupě nemovitosti, včetně nabídky pronájmu bytu v době, kdy na Sardinii nebudete. Využijte tak možnost zařídit si druhý domov na našem krásném ostrově a v případě Vaší nepřítomnosti máte zajištěný krátkodobý výnos.

Rezidence Stella Maris je nový rezidenční projekt, který bude realizovaný v centru malebné vesničky Trinità D’Agultu. Jedná se o klidnou lokalitu s překrásným výhledem na moře. V dojezdové vzdálenosti deset minut najdete několik překrásných písečných pláží a rušnější turistická letoviska.

Rezidence nabídne celkem deset bytových jednotek, v přízemí, v prvním a v druhém patře různého dispozičního řešení a jeden luxusní podkrovní byt s překrásným panoramatickým výhledem.

Apartmány budou řešeny v moderním stylu s prosklenými verandami a terasami, které dodají celému prostoru prosvětlenost a vzdušnost.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme zařídit inspekční cestu k nám, kde Vám představíme lokalitu včetně našeho projektu.

Využijte jedinečnou možnost zakoupit Vás druhý domov na Sardinii za zaváděcí ceny a ve fázi výstavby. Ceny startují na 120 000 eurech.
Díky tomu máte jedinečnou možnost zařídit si apartmán podle Vašeho osobního vkusu a potřeb. Čím víc na míru, tím líp!Kontaktní formulář


Máte-li dotaz k této nabídce (ER26087: Rezidence Stella Maris), můžete využít následující kontaktní formulář.

Rezidence Stella  Maris

Kontakt na firmu

Esse Group
Via Aldo Moro 11C
Trinita D´Agultu 07038

Telefon: +39 346 577 5975
Mobil: +39 346 577 5975
www.spanocostruzioni.it©2015 ZahranicniReality.cz. Všechna práva vyhrazena. | Podmínkami pro vkládání inzerce do databáze serveru ZahranicniReality.cz