Prodej apartmánů na Sardinii


Země Itálie
Lokalita Sardinie - Valledoria
Druh nemovitosti Byty
Číslo nemovitosti ER26076
Datum vložení 19.05.2022
Cena 75 000 EUR

Nabízíme k prodeji apartmány 3+kk o velikosti od 55 m2 v nově postaveném bytovém komplexu v centru přímořského městečka Valledoria na severozápadním pobřeží Sardinie.

Tento bytový komplex je postaven v tradičním sardském stylu, velkou výhodou je vlastní parkoviště pro rezidenty, vzdálenost na nejbližší písčitou pláž je cca 2,5 km, v okolí je kompletní infrastruktura, obchody, supermarkety, kavárny, restaurace, rybárny, cukrárny. Celoročně vhodné i pro pěší turistiku, běžce a cyklisty.

Apartmány jsou nové, všechny místnosti jsou prostorné, nevybavené nábytkem. Je zde příprava na kuchyňskou linku a klimatizaci. Každý apartmán disponuje zastřešenou terasou nebo balkónem, koupelna je vybavená sprchovým koutem, umyvadlem, wc a bidetem. Na podlahách je praktická keramická dlažba. Bezpečnostní vchodové dveře.

Tato investice zaručuje vysoký výnos v případě pronajímání, pohodlné bydlení v čisté přímořské oblasti, kraji kvalitního vína, vynikající gastronomie, uprostřed panenské přírody. Pláže v okolí jsou písčité, kouzlo červených žulových skal nabízí nedaleká Isola Rossa nebo magická Costa Paradiso.

Ostrov Sardinie nabízí po celém svém pobřeží nespočet romantických zákoutí s nejkrásnějšími plážemi světa s bílým pískem a smaragdovým mořem, vodní aktivity, termální prameny, jeskyně, nejhlubší soutěsku v Evropě, národní parky a mnoho dalších zajímavostí.



Kontaktní formulář


Máte-li dotaz k této nabídce (ER26076: Prodej apartmánů na Sardinii), můžete využít následující kontaktní formulář.





Prodej apartmánů na Sardinii Prodej apartmánů na SardiniiProdej apartmánů na SardiniiProdej apartmánů na SardiniiProdej apartmánů na SardiniiProdej apartmánů na SardiniiProdej apartmánů na SardiniiProdej apartmánů na SardiniiProdej apartmánů na SardiniiProdej apartmánů na SardiniiProdej apartmánů na Sardinii

Kontakt na firmu

Bohemia reality
Blanická 922/25
Praha 2 12000

Mobil: +420777190222
www.bohemia-reality.cz



©2015 ZahranicniReality.cz. Všechna práva vyhrazena. | Podmínkami pro vkládání inzerce do databáze serveru ZahranicniReality.cz