Luxusní apartmánový dům


Země Rakousko
Lokalita Kaprun
Druh nemovitosti Hotely a penziony
Číslo nemovitosti ER25846
Datum vložení 15.09.2017
Cena

Nabízený apartmánový dům se nachází na jižním svahu v oblasti Zell am See - Kaprun, tedy v jedné z turisticky nejoblíběnějších lokalit. 

Apartmánový dům nabízí šest krásných a kompletně vybavených apartmánů a dva pokoje na pronájem, snídaňovou místnost a bar, místnosti na lyže s vyhříváním lyžařských bot. A k tomu všemu luxusní rozlehlý byt pro majitele.

Z domu je krásný výhled na Kitzsteinhorn. 

Na zahradě je vyhřívaný bazén, menší dětské hřiště s trampolínou, v samostatném menším objektu sauna a příjemné zázemí pro odpočinek.

K dispozici jsou samozřejmě parkovací místa pro hosty penzionu. 

Lyžřaské oblasti v Zell am See či Kaprunu jsou vzdálené do 10 minut jízdy autem, stejně tak i obchody. Nejbližší restaurace je vzdálená jen 150 m od domu, zastávka skibusu cca 300 m.   

Apartmány a pokoje jsou v současné době úspěšně pronajímány!
Kontaktní formulář


Máte-li dotaz k této nabídce (ER25846: Luxusní apartmánový dům), můžete využít následující kontaktní formulář.

Luxusní apartmánový dům Luxusní apartmánový důmLuxusní apartmánový důmLuxusní apartmánový důmLuxusní apartmánový důmLuxusní apartmánový důmLuxusní apartmánový důmLuxusní apartmánový důmLuxusní apartmánový důmLuxusní apartmánový důmLuxusní apartmánový dům

Kontakt na firmu

Reality Rakousko
Na Folimance 15
Praha 2 120 00

Mobil: +420 602 787 878
www.reality-rakousko.cz©2015 ZahranicniReality.cz. Všechna práva vyhrazena. | Podmínkami pro vkládání inzerce do databáze serveru ZahranicniReality.cz