Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!


Země Itálie
Lokalita Grosseto
Druh nemovitosti Byty
Číslo nemovitosti ER25730
Datum vložení 21.04.2017
Cena 80 000 EUR

Ponukame na predaj 4 – izbovy byt v talianskom regione Toskansko v historickom centre v Roccatederighi. Byt sa sklada z kuchyne, obyvacky a troch izieb s toaletou. Byt ma prekrasny vyhlad na typicku toskansku krajinu.



Kontaktní formulář


Máte-li dotaz k této nabídce (ER25730: Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!), můžete využít následující kontaktní formulář.





Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu! Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!Byt v historickom centre s panoramatickým výhľadom na krajinu za super cenu!

Kontakt na firmu

Le Rocche Sas
Via Trento 9
Roccastrada 58036

Telefon: 00393466605931
Mobil: 00421902300496
www.immobiliarelerocche.it



©2015 ZahranicniReality.cz. Všechna práva vyhrazena. | Podmínkami pro vkládání inzerce do databáze serveru ZahranicniReality.cz