Jedinecna vila primo u plaze


Země Itálie
Lokalita Sardinie - Cala Girgolu
Druh nemovitosti Domy a vily
Číslo nemovitosti ER24228
Datum vložení 20.02.2015
Cena 7 500 000 EUR
(Neopakovatelna struktura)

CALA Girgolu - Samostatný dům postaveni primo u more. Opravdu jedinecny jak pro sve umístění tak pro charakter okolni krajiny.

Vila má hlavní budovu a dvě kridla. Sklada se celkem ze sedmi ložnic a sedmi koupelen, obývacího pokoje s krbem, jídelní kout, obytne podkrovi, kuchyně, 2 teras a veranda; má vlastní přístup k moři a pláži, je vybavena pěší rampou (skluzna pro lode) a prostornou místnosti pro uskladnění lodí. Z teto garáže má přímý přístup k moři i k bydleni.
Vila má velké otevřené prostory cca 6500m2 s bujnou vegetací typickou pro Středomoří. Krásny a malebný výhled na moře a ostrov Tavolara dava teto strukture svoji originalitu a jedinecnost. Areál je vybaven hlidaci službou s ve dne i v noci. Pláž Cala Girgolu se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie a je jen 15 km od města Olbia, kde se nachazi mezinárodní letiste i pro soukrome letadla a take lodni přístav. Zaruceno absolutni soukromi.
Energetická třída G.

Vila na plazi Prostor pro uschovani lodi


Kontaktní formulář


Máte-li dotaz k této nabídce (ER24228: Jedinecna vila primo u plaze), můžete využít následující kontaktní formulář.

Jedinecna vila primo u plaze Jedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plazeJedinecna vila primo u plaze

Kontakt na firmu

Br.Li. Servizi Immobbiliari
Viale Aldo Moro, 367
Olbia (OT) Italie 07020

Mobil: 00393318620276
www.brili.it©2015 ZahranicniReality.cz. Všechna práva vyhrazena. | Podmínkami pro vkládání inzerce do databáze serveru ZahranicniReality.cz