Apartmány na Slunečním pobřeží, Bulharsko


Země Bulharsko
Lokalita Sluneční pobřeží
Druh nemovitosti Byty
Číslo nemovitosti ER22014
Datum vložení 12.06.2013
Cena 483 EUR / za m2

Komplex ROSE GARDEN je umístěn v nejpopulárnějším letovisku na jižním pobřeží Sunny Beach – Slunečné pobřeží. Komplex se nachází v centrální části Slunečného pobřeží v blízkosti aquaparku, 700 m od písečné pláže a jen 300 m od hlavní nákupní ulice.

Komplex je umístěn:

• 10 km od města Nessebar
• 29 km od města Bourgas a mezinárodního letiště
• 35 km od města Varna a mezinárodního letiště
• 5 km od přistanu St. Vlas

ROSE GARDEN se skládá ze dvou budov, které jsou symetricky umístěné. Obyvatelé komplexu mohou využívat služby recepce, venkovní bazén, dětské hřiště, bar u bazénu, lobby bar, restauraci, která nabízí velký výběr tradičních bulharských jídel a středomořskou kuchyni.

Nabízíme na prodej plně vybavené dvoupokojové apartmány.

Dvoupokojové apartmány o ploše od 69 m2 do 75 m2 - 36 200 €


Každý apartmán se skládá z jedné ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny, balkonu.Kontaktní formulář


Máte-li dotaz k této nabídce (ER22014: Apartmány na Slunečním pobřeží, Bulharsko), můžete využít následující kontaktní formulář.

Apartmány na Slunečním pobřeží, Bulharsko Apartmány na Slunečním pobřeží, BulharskoApartmány na Slunečním pobřeží, BulharskoApartmány na Slunečním pobřeží, BulharskoApartmány na Slunečním pobřeží, BulharskoApartmány na Slunečním pobřeží, BulharskoApartmány na Slunečním pobřeží, BulharskoApartmány na Slunečním pobřeží, BulharskoApartmány na Slunečním pobřeží, Bulharsko

Kontakt na firmu

DOMIKA
náměstí Bulgaria 1
Sofia 1463

Mobil: +359882063940
domika-exclusive.ru©2015 ZahranicniReality.cz. Všechna práva vyhrazena. | Podmínkami pro vkládání inzerce do databáze serveru ZahranicniReality.cz