Středozemní vila na Mallorce

Španělsko

Středozemní vila na Mallorce

 

 

Informace o nemovitosti 

 

Tato krásná středomořská vila s výhledem na moře se nachází v žádané lokalitě v Cala Marmacen, jen několik minut od světoznámého Puerto de Andratx. Spojuje vysokou kvalitu, typické materiály a klidné, slunné místo s výhledem na moře. Cena zahrnuje dva pozemky cca 1000 metrů čtverečních, které by mohly být prodávány i samostatně nebo lze vužít k rozšíření stávající budovy. Krásné středomořské obydlí má krytý obývací a jídelní prostor s otevřenou kuchyní, která přechází na přední terasu na úrovni bazénu. K dispozici je také technická místnost a ložnice s koupelnou. Horní vstupní úroveň má tři ložnice s vlastní koupelnou, ložnice s vlastní terasou, druhá s malými balkony.
 
 

AUSSTATTUNG

Außenpool, Kamin, Alternative Pooltechnik, Beheizter Pool, Alarmanlage, Bewegungsmelder

Beheizbarer Aussenpool mit Salz-System, Stellplätze für zwei Fahrzeuge, Ölzentralheizung mit Radiatoren, Klimaanlage w/k mit Einzelsteuerung, hochwertige Bäder und Küche.

 

DATEN AUF EINEN BLICK

Kaufpreis4.190.000,00 €
Zimmer (gesamt)4
Anzahl Schlafzimmer4
Anzahl Badezimmer4
Anzahl Parkflächen2
Wohnflächeca. 420 m²
Grundstücksflächeca. 3.180 m²
Baujahr2000
ObjektartVilla
ZustandModernisiert
Teilweise erschlossen 
Anzahl Etagen2
Möbliert/Teilmöbliert 
HeizungsartZentralheizung
BefeuerungsartStrom, Öl
FußbodenFliesen
Stellplatz 
Bauart

Massivhaus

 

Zdroj: Placená inzerce DAHLER & COMPANY Mallorca, 27.04.2015©2015 ZahranicniReality.cz. Všechna práva vyhrazena. | Podmínkami pro vkládání inzerce do databáze serveru ZahranicniReality.cz