Studio (1+kk) v novém resortu 400m od pláže, Tiba Resort


Země Egypt
Lokalita Hurghada - sever
Druh nemovitosti Byty
Číslo nemovitosti ER26045
Datum vložení 08.10.2020
Cena 293 000 Kč
(Cena v Kč je pouze orientační)

Egypt - Hurghada - lokalita Al Ahyaa. Nový apartmánový resort Tiba Resort je největším resortem rodiny Tiba od velmi spolehlivého developera. Resort se nachází cca 400m od pláže v lokalite Al Ahyaa. Klidná lokalita cca 13 km severně od Hurghady, 15 km od letiště a cca 15 km od El Gouny, kde se nachází mimo všech možných služeb také golfové hřiště. V blízkosti se začalo stavět velké nákupní centrum s hypermarketem a bude zde i mnoho turistických zařízení, což zvýší cenu nemovitostí v okolí o mnoho procent. Tiba Resort je stavěn na pozemku 5900m2 a bude vlastníkům apartmánů poskytovat veškeré potřebné služby.

Třípodlažní budova s apartmány 1+kk až 3+kk s možností splátek na 2 roky je u tohoto developera samozřejmostí. Koupě nemovitosti v Tiba Resort je mimo vynikající investice vhodná také pro trávení kvalitní dovolené pro Vás i vaší rodinu a přátele.

Služby a přednosti resortu: 400m od pláže, výtahy, 3 velké vyhřívané bazény, obchody, supermarket, lékárna, Sport & Fitness Club, Sauna (GYM), dětské hřiště, aqua centrum, wi-fi připojení k internetu u všech bytů, střešní terasa s lehátky a slunečníky, blízko do nákupního centra s hypermarketem, volba restaurace: italská / Asijská, rybí, kavárna, Tiba taxi, bar u bazénů, pokojová služby, praní prádla, recepce, parkoviště, ostraha, centrální satelitní TV, výtahy, prověřený developer s mnoha referenčními stavbami. Roční poplatek: žádný. Při uzavření kupní smlouvy se hradí jednorázová platba ve výši 700 EGP /m2. Tyto platby jsou managementem uloženy v bance a úroky pokryjí doživotní údržbu.

Byty 1+kk (studio): obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s wc, výhled na bazén, nebo vnější, balkon, nebo bez:

Tiba Resort - studio 34m2, 3 patro, balkon, 195.500 EGP (cca 293.000 Kč) (T87) - Nově v nabídce - k dispozici je pouze toto jediné studio. Ostatní nemovitosti v Tiba Resortu jsou vyprodány několik let.

Ceny jsou platné v EGP. Ceny v Kč jsou pouze orientační dle kurzu 1,50 Kč /EGP. V případě platby v Kč se cena bude řídit aktuálním kurzem v den platby. Možnost platby v USD, EUR a s využitím naší služby také v Kč.

Apartmány a studia jsou kompletně dokončeny standardně s dlažbami a obklady, vymalováním, elektroinstalací, dveřmi, sanitárním vybavením v koupelně, vodovodní baterie, přípravou pro klimatizaci. Možnost zakoupení kompletního nábytku včetně spotřebičů.

Platební rozvrh: 10% při rezervaci; 90% při podpisu smlouvy. Dokončení: V provozu.

Balkon
Bazén


Kontaktní formulář


Máte-li dotaz k této nabídce (ER26045: Studio (1+kk) v novém resortu 400m od pláže, Tiba Resort), můžete využít následující kontaktní formulář.

Studio (1+kk) v novém resortu 400m od pláže, Tiba Resort Studio (1+kk) v novém resortu 400m od pláže, Tiba ResortStudio (1+kk) v novém resortu 400m od pláže, Tiba ResortStudio (1+kk) v novém resortu 400m od pláže, Tiba ResortStudio (1+kk) v novém resortu 400m od pláže, Tiba Resort

Kontakt na firmu

EGYPT REALITY
Ostrovského 253
Praha 5 15000

Mobil: +420 603 414 776
www.egypt-reality.cz©2015 ZahranicniReality.cz. Všechna práva vyhrazena. | Podmínkami pro vkládání inzerce do databáze serveru ZahranicniReality.cz