Elegantní apartmán v oblasti Kaprun / Zell am See


Země Rakousko
Lokalita Zell am See / Kaprun
Druh nemovitosti Byty
Číslo nemovitosti ER26006
Datum vložení 17.06.2019
Cena 129 500 EUR

Prodávám útulný a moderně vybavený apartmán s výhledem na rakouské Alpy.

Jedná se o plně vybavený apartmán 1kk o velikosti 30 m2 s terasou situovaný v přízemí apartmánového komplexu Pension Praga na adrese Mittersiller Bundesstrasse 50, Piesendorf 5721.

O servis jako např. dodávky energií, odvoz odpadu, kabelová televize apod. se stará rakouská realitní agentura. Apartmán lze využívat pro soukromé dovolené ale přednostně je určen k pronájmu, na místě funguje česká firma, která pronájem realizuje a stará se o hosty.

Počáteční prodejní cena 129 500 EUR

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.Kontaktní formulář


Máte-li dotaz k této nabídce (ER26006: Elegantní apartmán v oblasti Kaprun / Zell am See ), můžete využít následující kontaktní formulář.

Elegantní apartmán v oblasti Kaprun / Zell am See Elegantní apartmán v oblasti Kaprun / Zell am See Elegantní apartmán v oblasti Kaprun / Zell am See Elegantní apartmán v oblasti Kaprun / Zell am See Elegantní apartmán v oblasti Kaprun / Zell am See Elegantní apartmán v oblasti Kaprun / Zell am See Elegantní apartmán v oblasti Kaprun / Zell am See

Kontakt na firmu

Moderní apartmán v oblasti Kaprunu / Zell am See
Mittersiller Bundesstrasse 50
Piesendorf 5721

Mobil: +420 602 259 005©2015 ZahranicniReality.cz. Všechna práva vyhrazena. | Podmínkami pro vkládání inzerce do databáze serveru ZahranicniReality.cz