Luxusní Moderní Srub z Masivního Dřeva


Země Rakousko
Lokalita Tauplitz
Druh nemovitosti Chaty a chalupy
Číslo nemovitosti ER25737
Datum vložení 05.06.2017
Cena 429 000 EUR

Na prodej dva moderní, luxusní a ekologické chalupy (Sruby) - dřevěné domy z masivního dřeva v překrásné lokalitě Štýrska, rakouské Alpy v nadmořské výšce 896 metrů. Sruby jsou vzdáleny jen 600 m od údolní stanice lyžařského střediska Tauplitz. Projekt kombinuje moderní s tradiční alpskou architekturou a je navržen tak, aby poskytoval klientům luxus s praktickým využitím prostoru na dovolené nebo na bydlení. Budova je navržena s nejvyšší kvalitou za použití nejnovějšího výrobního procesu a standardů izolačních vlastností pro rok 2020 (dům s nízkými náklady). Všechny použité materiály jsou šetrné k životnímu prostředí. Budova nabízí vysoká standardní velkoplošné okna, přírodní masivní dřevo, stejně jako nejkvalitnější přírodní kamenné dlaždice, designové krby, galerii a další luxusní moderní architekturu alp.
Chalet domy jsou orientovány na jih, s dech beroucím pohledem na horu Grimming (ledovec Dachstein). Každá chata má vlastní pozemek o rozloze 700 m2 a 2 parkoviště.

Chalet:
Pozemek: 700 m²
Podlaží: 2
Obytní plocha: 154 m²
Pokoje: 5 + galerie
Ložnice: 4 (8-12 lůžek)
Koupelny: 3
WC: 4
Krb: 1 (design s obkladem z kamene)
Vytápění: podlaha s designovými nástěnnými ohřívači SMART APP. Dálkový ovládaní
Terasa: 35 m²
Parkovací stání: 2 (možnost garáže)
Wellness: (možnost objednat venkovní jacuzzi a saunu)

Umístění:
Chalupy se nacházejí v lyžařském středisku horské vesnice Tauplitz. Vzdálené 380 km od Prahy a 385 km od Brna 102 km od mezinárodního letiště v Salsburku (s přímým vlakovým spojením).
Chaty jsou vedle tenisových kurtů a letního bazénu, který je vzdálen jen 25 metrů. Běžkárské tratě začínají 50 metrů, vod chaty a taky tak běžecké, cyklistické a pěší stezky.
Lyžařský vlek je 600 m a v zimě je možné lyžovat 60 m od Chaty.
Tauplitz je součástí Salzkammergutské oblasti termálních vod SPA, solných dolů a mnoha horských jezer. Hallstatt, známá vesnička horských jezer, je vzdálena pouhých 25 minut jízdy od Chaty. Spousta horských golf resortů (s dech beroucími výhledy), se nachází jen pár minut jízdy autem.

"V Alpách je spousta příjemných míst, ale toto je místo MAGICKÉ '


Zima:
Tauplitz je domovem lyžařského střediska Die Tauplitz s vynikajícími sněhovými podmínkami, umělým zasněžováním a stabilní a dlouhou zimní sezonou. Nabízí 17 lyžařských vleků, 42 km sjezdovek a lyžování z nadmořské výšky 896 m až 1965 m. Areál má moderní výtahy a systém umělého zasněžování, dobře udržované sjezdovky, lyžařskou školu a rozvinutou infrastrukturu a gastronomii. Středisko potěší příjemné lyžaře, začátečníky, děti a nadšenci freeridů. Jednou z unikátních vlastností je lyžařská a chatová osada Tauplitzalm v nadmořské výšce 1650 m, bez automobilů, kam se dostanete skibusem nebo lanovkou. Středisko je součástí Salzburger Super Ski Pass.
V nedalekých střediscích je také možné lyžovat:
• Riesner alm - 24 km od pozemku
• Planneralm - 26 km od pozemku
• Schladming - 40 km od pozemku
• Dachstein Glacier - 45 km od pozemku a mnoho dalších ...

Běh na lyžích
Tauplitz je rájem pro běh na lyžích, o čemž svědčí skutečnost, že tady školí olympijské představitele mnoha zemí. Areál nabízí 7 km běžeckých tras v obci a okolí a 19 kilometrů dlouhých stezek na náhorní plošině Tauplitzalm. Všechny trasy jsou vhodné pro klasický styl a skate lyžování.

Skialp
Z náhorní plošiny Tauplitzalm můžete začít s dlouhou zárukou zasněžování na mnoha trasách.
• Grosser Tragl 2175 m (cca 2 hodiny),
• Almkogel 2116 m (cca 2 hodiny),
• Grosser Tragl - Ghost Les - Ödernalm (cca 2,5 hodiny),
• Ross Kogel 1884 m (cca 1,5 hodiny),
• Totes Gebirge crossingg Chata Pühringer (zimní ubytování) 1637 m (cca 8 hodin),
... a mnoho dalších.
Je možné najmout místního průvodce nebo instruktora.


Léto:
Turistika
Oblast Tauplitz (Altausee) je známá letní alpská destinace a je součástí regionu Salzkammergut. Oblast nabízí mnoho krásných výhledů, horských jezer a vodopádů. Existuje mnoho turistických tras, přírodních stezek, od lehkých procházek přes kvetoucí louky po náročné horské túry až po vrcholky místních kopců.

Cyklistika
Oblast nabízí mnoho cest pro silniční kola a hory. Nejznámější cyklotrasou je cyklostezka Salzkammergut, dlouhá 47 km, která se táhne od hradu Trautenfels v údolí Enns přes krásnou přírodu kolem čtyř jezer, chráněné oblasti Ödensee, do Blaa-Alm v Altaussee.

Golf
Lokalita nabízí řadu kvalitních golfových hřišť s krásnou scenérií, která jsou kousek odtud.
• Schloss Pichlarn - 18 jamkové golfové hřiště 15 km od pozemku.
• Ennstal - 18 jamkové golfové hřiště 28 km od pozemku.
• AusserLand - 9 jamkové golfové hřiště 24 km od pozemku.
• Salzkammergut - 18 jamkové golfové hřiště 65 km od pozemku.

Rybolov
Oblast má některé z nejlepších vod v jezerech a řekách. Místní obyvatelé mají také tradici rybolovu a oblast je považována za jednu z nejkrásnějších míst v Evropě.

Lázně
Místní oblast má obrovské zdroje soli a minerálů. Nedaleko se nachází několik lázeňských zařízení. Bad Miterndorf se nachází jen 4 km od Tauplitzu a má vodní park s minerální a termální vodou. Také v nedalekém Bad Aussee se nachází solní termální pramen a lázně.

Koupání v jezerech a vodních sportů
Oblast je proslulá 76 rybníky různých velikostí s kvalitní čistou vodou. Většina z nich nabízí širokou škálu vodních sportů a atrakcí

Lezení
V okolí je mnoho připravených horolezeckých cest, stejně jako několik zabezpečených tras Via Feratta. Místní kopce jsou z žuly, které nabízejí nejlepší podmínky pro lezení všech odrůd.Kontaktní formulář


Máte-li dotaz k této nabídce (ER25737: Luxusní Moderní Srub z Masivního Dřeva), můžete využít následující kontaktní formulář.

Luxusní Moderní Srub z Masivního Dřeva Luxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního DřevaLuxusní Moderní Srub z Masivního Dřeva

Kontakt na firmu

Alpenia Invest Group GmbH
Schönbrunner Straße 222-228
Wien 1120

Mobil: +43 664 2780842
www.alpenia.at©2015 ZahranicniReality.cz. Všechna práva vyhrazena. | Podmínkami pro vkládání inzerce do databáze serveru ZahranicniReality.cz